Najczęściej zadawane pytania

W tym miejscu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Baza pytań będzie stale aktualizowana. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie – skorzystaj z formularza kontaktowego, postaram się na nie odpowiedzieć i na pewno wkrótce pojawi się na stronie!

Tak, zajmuję się sprzedażą nadwyżek hodowlanych agam brodatych, gekonów lamparcich i orzęsionych. Jeśli chcesz zobaczyć, jaka jest aktualna oferta, odwiedź moje ogłoszenia na OLX lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie, żeby uzyskać potrzebne informacje.

Tak, informacje na temat gatunków, które oferuję znajdziesz zarówno w Gadopedii jak również na blogu, gdzie raz w miesiącu publikuję tekst dot. wybranej tematyki związanej z agamą.

Nie zajmuję się sprzedażą terrariów oraz akcesoriów dla jaszczurek. Jeśli jednak zdecydujesz się na kupno gada z mojej hodowli, doradzę, co powinieneś kupić. Podpowiem, jakie terrarium będzie najlepsze i jaki osprzęt jest niezbędny, by zwierzę miało odpowiednie warunki.

Dopiero szlifuję swoje umiejętności w tym zakresie. Na razie zbudowałem kilka terrrariów na własne potrzeby – część z nich możesz nawet zobaczyć w galerii na stronie. Niewykluczone, że za jakiś czas, kiedy będę wiedział, że oferuję idealnie wykonane produkty, włączę je do sprzedaży.

Tak, istnieje możliwość wysyłki za pośrednictwem PKP (przesyłka konduktorska), BlaBlaCarem lub inną opcją, która będzie bezpieczna dla zwierzaka. Sama forma i koszt wysyłki są ustalane indywidualnie z każdym klientem.

Zapraszam do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego (zwykle odpowiadam w przeciągu 24 godzin) lub za pośrednictwem OLX.

Posiadam karmówkę jedynie na własne potrzeby, natomiast jeśli zajdzie taka potrzeba, mogę dla sprzedawanego gada dodać pakiet karmy na start (na kilka dni), do czasu, kiedy nie zaopatrzysz się w owady samodzielnie.

Na stronie znajdziesz bazę wiedzy, która zawiera informacje na temat każdego gada. Dowiesz się z niej, czym karmić daną jaszczurkę (poradnik dotyczący agam brodatych jest najobszerniejszy) i jakie warunki jej zapewnić, żeby była zdrowa. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, możesz śmiało skorzystać z formularza kontaktowego. W miarę możliwości postaram się odpowiedzieć i pomóc.