Hodowla agam brodatych

Agamy brodate - hodowla gadów

Spośród wszystkich zwierząt, które hoduję, największą słabość mam do agam brodatych i śmiało mogę powiedzieć, że jest to jeden z moich ulubionych gatunków jaszczurek. Mimo że wszystkie inne jaszczurki równie mocno mnie fascynują, to jednak zawsze najwięcej serca (i pieniędzy) wkładam właśnie w agamy. Wyrazem mojej fascynacji może być chociażby fakt, że o ile inne jaszczurki swoje imiona zawdzięczają raczej odmianom, kolorom, liczbom porządkowym, to agamy zawsze muszą mieć imię, jakby był to członek rodziny. Mamy zatem Zuskę, Martynkę, Stefana i historia każdego imienia wiąże się z ciekawą historią. 🙂

Hodowla agam brodatych to 8 dorosłych samic, rozmieszczonych w kilku terrariach. Wśród nich posiadam różne odmiany, m.in. hypo, trans, orange, leatherback, red, classic, yellow, citrus. Poniżej znajdziesz małe agamy brodate, które mam na sprzedaż, możesz również odwiedzić mojego OLX-a.

Mała agama brodata - cena i dostępność jaszczurek

Poniżej znajdują się małe agamy, które aktualnie sprzedajemy. Ich cena zależy od odmiany kolorystycznej. Pod każdym zdjęciem znajdziesz opis agamy, jej płeć oraz cenę za pojedynczą sztukę z danej grupy. Cena agamy brodatej kształtuje się zwykle w granicach 100-300 zł.

Oferuję wysyłkę za pośrednictwem PKP (przesyłka konduktorska) przewóz BlaBlaCarem lub inną opcją, która będzie bezpieczna dla jaszczurki. Agamy brodate można odebrać także osobiście w Bydgoszczy.

Jeśli jesteś zainteresowany, skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz pod adres kontakt@gadyzbroda.pl.

Aktualna oferta agam brodatych na sprzedaż

Kolejny miot małych agam brodatych powinien pojawić się w połowie grudnia 2020 r. – śledź stronę, by być na bieżąco! Wśród nich powinny być odmiany leatherback, orange, yellow i classic.

Aktualnie nie mam agam brodatych na sprzedaż – wszystkie młode powędrowały do nowych domów.

Archiwalne oferty agam brodatych

Poniżej znajdują się dawne oferty i ceny agam brodatych, które zostały sprzedane.

Warto przeczytać przed kupnem agamy brodatej

Poniżej znajdziesz kilka poradników, które przygotowałem dla posiadaczy agamy brodatej:

  1. Ogólne informacje na temat agamy brodatej: https://gadyzbroda.pl/agama-brodata/
  2. Informacje dotyczące odpowiedniego terrarium dla agamy brodatej, oświetlenia, ogrzewania, wystroju i podłoża w terrarium: https://gadyzbroda.pl/jakie-terrarium-dla-agamy-brodatej-wymiary-ogrzewanie-oswietlenie/
  3. Dieta, karmienie i suplementacja agamy brodatej: https://gadyzbroda.pl/co-je-agama-brodata-karmienie-i-dieta/
  4. Jak rozpoznać płeć agamy brodatej: https://gadyzbroda.pl/jak-rozpoznac-plec-agamy-brodatej/