Hodowla jaszczurek

Poznaj wszystkie jaszczurki na sprzedaż, które pochodzą z mojej hodowli gadów. Każdy z gatunków podzieliłem na jedną z 6 podstron. Są to kolejno agamy brodate, gekony lamparcie, gekony orzęsione, gekony płaczące, felsumy madagaskarskie i anolisy zielone.

Ceny agam brodatych zaczynają się od 150 zł. Sezon lęgowy przypada w tym przypadku zwykle od stycznia do sierpnia, natomiast sprzedaż prowadzę od marca do listopada.

Ceny gekonów lamparcich to koszt minimum 200 zł. Sezon lęgowy trwa od lutego do września, a sprzedaż trwa od maja do wyczerpania zapasów.

Ceny gekonów orzęsionych startują od 200 zł. Posiadam kilka samic, które niosą się w różnych okienkach czasowych, co daje możliwość sprzedaży przez cały rok.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, które gatunki mam na sprzedaż, kliknij w jeden z zielonych przycisków poniżej lub obejrzyj moje gady na OLX. Ceny jaszczurek zależą od wielu czynników, m.in. gatunku, odmiany kolorystycznej oraz genów, które posiadają. Oferuję również wysyłkę oraz odbiór osobisty w Bydgoszczy.

W razie dodatkowych pytań, skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz na adres kontakt@gadyzbroda.pl.

Wszystkie moje jaszczurki pochodzą z własnych nadwyżek hodowlanych.

01.

Agama brodata

Agamy brodate to podstawa mojej hodowli. Posiadam 8 samic rozpłodowych tego gatunku. Wśród nich znajdują się różne odmiany, m.in. hypo, trans, leatherback oraz bardziej klasyczne sztuki w różnych kolorach – red, orange i yellow. W zakładce znajdziesz przykładowe młode z mojej hodowli. Najbardziej aktualną ofertę i agamy na sprzedaż wraz z cenami znajdziesz zawsze na moim OLX-ie.

02.

Gekon lamparci

Od gekonów lamparcich zacząłem interesować się jaszczurkami. Posiadam 15 osobników gekona lamparciego – w tym 3 samce oraz 12 samic. Odmiany kolorystyczne, które posiadam, to m.in. diablo blanco, SHTCT, hypo, mack snow, eclipse, tangerine. Gekony, które mam wystawione aktualnie na sprzedaż znajdziesz na OLX.

03.

Gekon orzęsiony

Są to jedne z prostszych w obsłudze jaszczurek. Gekony orzęsione nie wymagają specjalistycznego ogrzewania. Posiadam skromną hodowlę składającą się z 5 sztuk – 4 samic oraz 1 samca. Gekony te prowadzą nocny tryb życia, za dnia zwykle spędzają czas w kryjówkach. Posiadam odmiany black & cream full pinstripe, red tricolor pinstripe, 2 sztuki bicolor oraz harlequin. Mieszkają w terrarium, które wykonałem samodzielnie.

04.

Gekon płaczący

Te gekony o małych rozmiarach są bardzo proste w utrzymaniu. Posiadam stado hodowlane z 10 dorosłymi osobnikami. Są one niezwykle płodne i rozmnażają się właściwie przez cały rok. Uwielbiają swoje towarzystwo i są raczej trudne do oswojenia.

Za dnia są bardzo nieśmiałe, za to wieczorem w nocy uwielbiają wychodzić na gadzie ploteczki, charakterystycznie “cykając”.
05.

Felsuma madagaskarska

Bardzo ładna dzienna jaszczurka o pięknych zielono-czerwonych kolorach. Jest aktywna za dnia, w przeciwieństwie do wielu innych gadów, które preferują noc. Trudno w tym przypadku mówić o rozbudowanej hodowli, ponieważ posiadam jedynie od niedawna 2 sztuki – samca i samicę. Prawdopodobnie rozwinę hodowlę felsum madagaskarskich dopiero w przyszłym roku. Mieszkają w terrarium wykonanym przeze mnie.

06.

Anolis zielony

To mój najnowszy nabytek. Na początek kupiłem jednego samca i dwie samice anolisa. Przygotowałem im własnoręcznie wykonane terrarium, w którym czują się bardzo dobrze. Są niezwykle żywotne i uwielbiają swoje towarzystwo.

W ostatnim czasie złożyły pierwsze jaja, które czekają na wyklucie.